Pakketten worden verstuurd met DHL
Totaal ruim 1200 m2 verf, behang, gordijnen, raamdecoratie en vloeren.
Met meer dan 1200 soorten behang op voorraad de grootste behangwinkel van Nederland.
De ruim 400 m2 tellende verfafdeling bestaat uit o.a. de toonaangevende merken:
Sigma, Sikkens en Drost Coatings.
Voor raamdecoratie bent u bij ons ook op het juiste adres.
Wij leveren o.a. de kwaliteitsmerken Bece en Luxaflex met 20% korting.
In onze showroom hebben wij ruime keuze in vloeren, welke wij gepresenteerd hebben in bijna 40 showvloeren van 10 m2 per stuk.
Dan is de keuze nog makkelijker gemaakt.
Kunststof verfbakje, geschikt voor muurverf- en lakrollers.
Verfemmer van kunststof. Bevat een schenkuit en beugel. - 8 liter emmer past een beugel van maximaal 18 cm- 12 liter emmer past een beugel van maximaal 25 cm
Voor het verwerken van lakken en grondlakken op een gladde ondergrond met een glad resultaat. Geschikt voor terpentinegedragen verf. Inhoud: 3 rollers 10cm, beugel 10 cm en verfbakje.
Voor het verwerken van lakken en grondlakken op een gladde ondergrond met een glad resultaat. Geschikt voor watergedragen verf. Inhoud: 3 rollers 10cm, beugel 10 cm en verfbakje.
Wij gebruiken cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om het bezoek en winkelen bij ons voor jou nog makkelijker en persoonlijker te maken. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen en mogelijk ook buiten onze website volgen.